Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która kocha zwierzęta. Inspiracją do stworzenia własnej marki była nasza kotka Halka, która uwielbia testować nasze nowości. Ostatnio dołączyła do nas Ebi, golden retriever, która uwielbia być modelką i pokazywać nasze produkty 🙂 Sami używamy naszych akcesoriów, dlatego wykonujemy je według najwyższych standardów. Uwielbiamy sprawiać radość zwierzętom!

Nasze produkty szyjemy wyłącznie w Polsce z najwyższej jakości poliestru wodoodpornego oraz najwyższej jakości tkaniny PET FRIENDLY, które nie zaciągają się i „nie łapią sierści” . Są to materiały o bardzo wysokiej trwałości, odporne na zabrudzenia dzięki czemu czyszczenie legowiska jest szybkie i przyjemne.

Łóżeczka dla zwierząt są przyjazne w dotyku, miękkie a zarazem odporne na ścieranie. Czyszczenie ich jest proste, gdyż sierść pupila można w łatwy sposób usunąć odkurzaczem a większe zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką.

Dla nas każdy klient, szczególnie ten najmniejszy, jest wyjątkowy, dlatego Państwa komentarze są niezwykle ważne. Zapraszamy do kontaktu na kontakt@halkalife.pl 

Dane firmy:

Halkalife – Maciej Zaroń

ul. Piaski 34

09-472 Słupno

NIP: 7743031349

Nasi testerzy: