Poznaj nasze produkty

Bez nazwy-13

Kanapy BOOVEL

Legowiska dla psów i kotów stworzone tak, aby cieszyć zarówno Pupila, jak i Ciebie. Piękna tkanina tapicerska typu PETFRIENDLY idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki swoim właściwościom jest miła w dotyku, łatwa w czyszczeniu oraz wytrzymała na drapanie. Legowisko jest całkowicie rozbieralne więc poszewki z łatwością upierzesz w pralce.

Namioty TIPIVEL

Namioty tipi dla psów i kotów stworzone tak, aby cieszyć zarówno Pupila, jak i Ciebie. Piękna tkanina obiciowa typu PETFRIENDLY idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki swoim właściwościom jest miła w dotyku, łatwa w czyszczeniu oraz wytrzymała na drapanie. Namioty dostęne są w dwóch rozmiarach oraz kolorach. Są całkowicie rozbieralne więc trudniejsze zabrudzenia z łatwością upierzesz w pralce. Namioty posiadają zamykane kurtyny tak aby zapewnić Twojemu Pupilowi maksymalny spokój i komfort. Dla bardzo aktywnych 

Namioty tipi dla psów i kotów

W pełni wodoodporne namioty tipi dla zwierząt. Ekstremalnie łatwe w czyszczeniu. W każdej chwili możesz rozebrać poduszkę i uprać ją w pralce. Do każdego namiotu dołączamy stabilizator oraz kocyk dla zwierzaków preferujących miękkie materiały. Kocyk można użyć również w dowolnym innym miejscu, w który nasz Pupil lubi przebywać. Szeroki wybór kolorów pozowli dobrać namiot do wnętrza Państwa domu. Dzięki wodoodpornym właściwościom namiot idealnie sprawdzi się również na tarasach oraz balkonach. 

Kanapy BOO

Ogromny wybór wzorów i kolorów oraz pełna wodoodporność to cechy, które charakteryzują nasze legowiska dla psów BOO. Legowisko jest całkowicie rozbieralne więc poszewki z łatwością upierzesz w pralce, a samo czyszczenie ekstremalnie łatwe. Kanapy dla psów BOO możesz również wykorzystać na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. 

Poduchy EBIVEL

Legowiska, poduszki dla psów i kotów stworzone tak, aby cieszyć zarówno Pupila, jak i Ciebie. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów, ta piękna tkanina tapicerska typu PETFRIENDLY idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki swoim właściwościom jest miła w dotyku, łatwa w czyszczeniu, a zarazem wytrzymała na gryzienie, żucie i drapanie. Podszuki są całkowicie rozbieralne więc poszewki z łatwością upierzesz w pralce.

Poduchy EBI

Legowiska, poduszki dla psów i kotów uszyte z pełni wodoodpornego materiału. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i rozmiarów, z łatwością dobierzesz idealnie legowisko dla Twojego domu i Pupila. wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki swoim właściwościom poduszka dla psa jest łatwa w czyszczeniu, a zarazem wytrzymała na gryzienie, żucie i drapanie. Podszuki są całkowicie rozbieralne więc poszewki z łatwością upierzesz w pralce. Możesz korzystać z naszych poduch EBI na tarasie, balkonie lub ogrodzie.

Parapeciaki, maty MRU

To w pełni wodoodporne, łatwe w czyszczeniu maty dla kota w rozmiarze 50×30 cm. Antypoślizgowa podstawa pozwala umieścić matę dla kota w dowolnym miejscu, nawet na wysokości. Idealne na półki, parapety jak również do ogrodu dzięki wodoodpornym właściwościom materiału. W razie większych zabrudzeń możesz zdjąć poszewkę i uprać ją w pralce.

Akcesoria

w Halkalife bardzo nie lubimy marnotrastwa więc, aby wykorzystać materiały, które pozostają po szyciu naszych legowisk zaprojektowaliśmy wspaniałe akcesoria dla Ciebie i Twojego Pupila. Poznaj nasze obroże, smycze, nerki, muchy, bandany oraz torebki na smaczki i pojemniki na worki na odchody. 

Torby dla psów

Nasze transportowe torby dla psów wykonane są z grubego, wytrzymałego, welurowego materiału. Materiał odporny jest na zabrudzenia oraz zamoczenie. Torba posiada usztywniony spód, a w środku znajduje się rownież rozbieralna, miękka poduszka, z której można zdjąć poszewkę i w każdej chwili uprać. Do torby dołączona jest również dodatkowa uprząż, dzięki której zamocujemy torbę w samochodzie używając do tego zagłówka. Dzięki uprzęży możemy rownież wygodnie nosić torbę na ramieniu. Torba posiada również w zestawie przepinany, wygodny uchwyt. Pieska może przypiać do torby za pomocą zamontowanego karabińczyka. Torba posiada również zewnętrzną kieszeń. Nasza torba podróżna dla psa nada się idalnie na spacery, do samochodu, pociągu lub samolotu.