Legowisko, kanapa dla psa - Malina

165,00 250,00 

Na stanie

(0 customer reviews)

Share:

Opis

Prostokątna kanapa BOO to rozbieralne legowisko zaprojektowane z myślą o psach i kotach. Jego klasyczny kształt i nietypowa kolorystyka idealnie wkomponują się w każde wnętrze.

Sofa została wykonana z najwyższej jakości poliestru wodoodpornego o podwyższonej trwałości. Materiał nie zaciąga się, „nie łapie sierści” więc czyszczenie legowiska jest szybkie i przyjemne. Dzięki ukrytemu zamkowi, legowisko jest całkowicie rozbieralne a w przypadku większych zabrudzeń pokrowiec można wyprać w pralce.

Ponadto, nasza kanapa dla psa i kota została wyposażona w dwustronną poduchę oraz obracane boki co sprawia, że łóżko może prezentować się aż w czterech różnych ustawieniach kolorystycznych.

Poduchę wypełniono wysokopuszystą owatą poliestrową dodając również antyalergiczne kulki silikonowe, które podnoszą jej komfort oraz miękkość. Kulki, dzięki swojej budowie, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza oraz elastyczność posłania.

Legowiska z tego materiału mogą być wykorzystywane na zewnątrz, w ogrodach, tarasach, balkonach dzięki w pełni wodoodpornemu materiałowi.

Kanapa BOO jest dostępna w trzech wariantach wymiarowych co umożliwi idealne dobranie legowiska do małego, średniego oraz dużego czworonoga:

-rozmiar S – 45 cm x 65 cm x 15 cm (zewnętrznie); 40 cm x 60 cm (wewnętrznie)

-rozmiar M – 55 cm x 85 cm x 18 cm (zewnętrznie); 50 cm x 80 cm (wewnętrznie)

-rozmiar L – 75 cm x 105 cm x 18 cm (zewnętrznie); 70 cm x 100 cm (wewnętrznie)

Materiał:

-wysokiej jakości poliester wodoodporny z atłasową wypustką

-wypełnione wysokopuszystą owatą poliestrową oraz antyalergiczną kulką silikonową

-zdejmowane poszewki wyposażone w zamek

Bezpieczeństwo stosowanych materiałów oraz wypełnienie naszych legowisk potwierdzone jest Certyfikatem Oeko Tex Standard 100*.

Czyszczenie:

-poszewki można prać w pralce w temperaturze 30°C stosując niewielką ilość delikatnego detergentu oraz wirować na niedużych obrotach

-można czyścić wilgotną szmatkę z delikatnym detergentem, nie szorować

-sierść można w prosty sposób usunąć odkurzaczem

* Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar

S, M, L

® Halkalife 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.